HAREKETE GEÇME VAKTİ


0

  Bir kere geldiğimiz şu hayatı nasıl yaşamak istediğimiz hakkında en ufak fikri olmayan insan topluluğuyla dolu şu dünyada yaşıyoruz. Yıpratılmış hayatları görmekten, her yeni günde hem psikolojimizle savaşmaya girer, kendimize yeterince inanmayarak yine bir günü öldürürüz. Tıpkı aylarca öldürdüğümüz o günler, boş yaşadığımız o günler gibi…

Hayallerinizi Tanımlayın

  Hayaller kurarız gerçekleştirebilmeye yakın lakin gerçekleştiremediğimiz hayaller. Her harekete geçtiğimizde yine umutsuzlukla sonuçlanmış zihin konuşmaları. Beyin susmaz; beynimizi dinlediğimizde olumsuzlukları üzerimize çekeriz. Maalesef kendimizi kötü ve olumsuz bir hayatın içinde buluveririz .Önemli olan nasıl olumsuz hayatı yeneceğimiz. Bir sabah uyandığımızda emin olmalıyız ki bünyemizdeki yaratılış harikası beynimizi biz yönetmeliyiz. Farklı davranabilirsin aldırmadan devam et kararlılıkla devam et. Hayatın o acımasız yönünü seni ele geçirmesine izin verme. Sen de geldiğin,yaşadığın şu hayattan yıpratılarak göçüp gitme. Yararlı ol,sevgi dolu baktığın umursamadığın kafana takmadığın her dakika daha mutlu daha çok hayattan zevk alırsın.Hayatı yaşamayı seçen her insan başarılı olur bunu asla unutmamalıyız.Seni kim durdurabilir ki başarısız olmanı kim engelleyebilir ki?Tertemiz bir beyni kim alt edebilir ki?

Başarıya Adım Adım

  Sen de başarılı olabilirsin. İçine atmakla olmaz.Anlatamıyorsan hayatındaki olumsuzlukları yaz,çözüm yolunu düşün.Böylece nasıl işe yaradığını göreceksin.Beklentilerini sadece kendinden bekle, kendin için yine kendin gerçekleştir. Kimseye ihtiyaç duymadığın sürece daha mutlu,daha çok yaşarsın hayatı.Karar verdiğin hiçbir şey ayağına gelmez. Üzerine gittiğin hiçbir şey de senden kaçmaz. Olmadığı zaman oturup düşünüp umutsuzluğa kapılmak yerine bir dahaki sefere daha kuvvetli başlayacağımızı asla unutmamalıyız. Milyon dolarlara sahip iş adamların hepsi mi şanslıydı? Hayır onlar yılmadı, kabuğuna çekilmedi. Şimdi kalk ve kararlarını ver,bunlar için çözümler ara. Unutma üstüne gittiğin her şeyi başarabilirsin. Bunu yapabilirsin.Kendine güvenmeyi seçmelisin.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
İnek İnek
0
İnek
Nefret Nefret
0
Nefret
Komik Komik
0
Komik
Kalp Kalp
0
Kalp
Aman Tanrım Aman Tanrım
0
Aman Tanrım
Harika Harika
0
Harika

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
Send this to a friend